קורס קריינות חדשות

כשלומדים קורס קריינות חדשות, יש ללמוד את חוקי הדקדוק והתחביר. על הקריין להפגין בקיאות מוחלטת בשפה העברית כי דרישת הסף למשרת קריינות ובפרט למרת קריינות חדשות הינה עברית תקינה ונכונה.. מה שעוד נחוץ בקורס קריינות חדשות הוא, הכנת הטקסט לחדשות אותו יקריא הקריין. לא פעם קורה שהקריין לוקח ידיעה חדשה שקיבל זה עתה ויהיה חייב לשכתב אותה. יש כאלה שחושבים כי קורס קריינות חדשות הוא קורסו קל ומהיר , אבל על הקריין להפגין גם כישורי עריכה ולאלתר בזמן אמת במיוחד כשמדובר בקריינות של חדשות. יש מקרים בזמן הקראת החדשות שחייבים התייחסות מידית. ישנה חשיבות רבה למסגרת הלימוד בקורס קריינות חדשות. לימוד במסגרת הנכונה, תוכל להעניק לקריינים לעתיד יתרון על שאר המתמודדים על תפקיד מסוים בסיום הלימודים.

אילו כלים מעניק קורס לקריינות חדשות?

קורס לקריינות חדשות, יעניק לתלמידים טעימה מכל תחומי הקריינות הקיימים. בקורס יילמדו התלמידים, יסוד לדיבור רהוט בשפה העברית. במהלך הקורס לקריינות, התלמידים אף ייחשפו לתפקידיו השונים של הקריין וירכשו את המיומנות שנדרשות לעבודה בתקשורת. יש בהרבה מקרים, שהקריין מגיש תכנית טלוויזיה מוקלטת וחייב לעמוד מאחורי הכתבות, לכן הוא יהיה חייב לרכוש את הידע לכתיבה, להפקות , לתחקירים ועוד. היום, הקריינות היא כלי מבוקש לכל מי שיש לו חלק בהגשת תכניות או הפקה. קרייני רדיו או קרייני חדשות חייבים להיות בעלי כושר אלתור גבוה, הם חייבים להיות בעלי נשכלה נרחבת על מנת להבין את החומר שהם מקריאים. בתחום הקריינות, ניתן להתפתח ולהפוך למראיינים מבוקשים עם שנות צבירת הניסיון באולפני הרדיו והטלוויזיה.

האם למוסד הלימודי יש חשיבות בלימודי קריינות חדשות?

למען האמת יש חשיבות גדולה למוסד שבו לומדים את קורס קריינות חדשות, מכללה שהיא ידועה ונחשבת, תהיה עדיפה על מכללה שלא תהיה כה מוכרת. מכללה שבוגריה הפכו להיות קרייני חדשות מהשורה הראשונה, בוגריה, יהיו בעדיפות ראשונה לקבלת עבודה בתחום קריינות חדשות, שרגב, נחשב לתחום הכי קשה בקריינות. מכללה ידועה כמו למשל מכללת גבע, שהיא קיימת כבר יותר משלושים שנה ובוגריה הם קרייני חדשות ומגישי תכניות טלוויזיה ידועים, תהיה בעדיפות ראשונה, לכן, חשוב לבחור מכללה שהיא ידועה ובעלת קשרים כך שהבוגרים יוכלו למצוא עבודה ביתר קלות כקרייני רדיו. קרייני רדיו ידועים שהם בוגרי המכללה הם: קריין החדשות הידוע דוד גולן, מגישי תכניות רדיו כמו גידי הררי ועוד רבים אחרים.

           ליצירת קשר לחץ  כאן

ייעוץ והכוונה למצטיינים.
הקורס מוכר כגמול השתלמות.