קורס קריינות נוער

הרבה נערים ונערות מעוניינים להכין את עצמם לקראת הצבא וחולמים על תפקידים שך קריינות ומגישי תכניות בגלי צה"ל. הרבה בוגרי צבא, המשיכו את הקריירה שלהם כקריינים בגלי צה"ל והתקדמו הלאה כמגישי ועורכי תכניות רדיו חשובות וידועות. אלפי מלש"בים {מיועדים לשירות ביטחון וצעירים לפני גיוס} מבקשים כאמור לשרת בגלי צה"ל כל שנה, אבל רק ארבעים מהם מתקבלים לשירות בתחנת הרדיו. ישנו תהליך מיון ארוך ומאוד מורכב, הכולל בחינות כמו: ידיעת הארץ, ידע במסורת ותרבות, אתיקה עיתונאית, בחינות קול , הבנה במוסיקה, כושר ביטוי גבוה, עברית ברמה גבוהה וידע כללי נרחב.

מה מעניק הקורס לקריינות נוער?

קורס קריינות לנוער, יספק לתלמיד בזמן קצר ובשיטת לימוד שמבוססת על התנסות מעשית באולפן מקצועי, ואת הידע והמיומנות הדרושים לצורך עיסוק מקצועי בקריאת טקסט, משחק נכון, דיבוב ועבודה בסביבת אולפן. אל הקורס ללימודי קריינות נוער, מתקבלים נערים ונערות מבלי צורך באודישן. הקורס נמשך כשבעה שבועות ומפגש של פעם בשבוע בהיקף של 2-3 שעות. תינתן פרקטיקה כבר מהשיעור הראשון ומועבר ע"י טובי שדרני הרדיו והמדובבים שקולם יהיה לבטח מוכר להרבה בני נוער המעוניינים ללמוד קריינות ודיבוב. מה שטוב בקורס קריינות לנוער זה הלימוד של עברית נכונה , דקדוק ומבנה נכון של משפטים. נערים ונערות המעוניינים ללמוד קורס קריינות לנוער, לבטח אוהבי ספרים ובעלי עברית רהוטה משאר הנוער שלא נמשך לתחום זה. קרייני רדיו, חייבים להיות מעודכנים, חכמים מרתקים ומעניינים. כישרון הוא דבר שאי אפשר ללמוד, אבל כללים וחוקים, שיטות עבודה שונות כן ניתן ללמוד.

היכן ניתן למצוא קורס קריינות לנוער?

היום באתר האינטרנט, ניתן למצוא מגוון חוגים לנוער וביניהם אף קורס קריינות לנוער שיכול להעשיר את היצירתיות ופיתוח הכישורים הטבעיים של נערים ונערות המעוניינים לפתח קריירה של קריין רדיו או טלוויזיה. יש כאלה המעוניינים לקבל רקע לפני התגייסותם לצה"ל כי הם חושבים לפתח קריירה בגלי צה"ל במשך שירותם הצבאי.

           ליצירת קשר לחץ  כאן

ייעוץ והכוונה למצטיינים.
הקורס מוכר כגמול השתלמות.