לימודי קריינות רדיו

היום הרדיו זוכה ליותר תשומת לב. הרבה אנשים שומעים תכניות רדיו בדרכם לעבודה וממנה וגם בבית כשהם מעוניינים לשמוע תכניות שמעניינות אותם. הרדיו דורש אנשי מקצוע מוכשרים, אם אתם חובבי רדיו ומוזיקה וחולמים ללמוד קורס קריינות רדיו, תוכלו להשתלב בעבודה בתחנות רדיו או אפילו לפתוח תחנת רדיו עצמאית משלכם. לימודי קריינות רדיו במכללות השונות, כוללים קורסים רבים יש כאלה המעוניינים לפתח לא רק את לימודי קריינות הרדיו אלא גם ללמוד יותר על התחום כמו למשל הפקת תכניות רדיו, עריכה של תכניות רדיו ועוד. יש לציין כי יש היצע גדול מאוד בתכניות רדיו וכל בוגר קורס של קריינות רדיו, יכול לבחור ולהגיש תכנית רדיו בנושא הקרוב לליבו.

אילו אפשרות יש בפנינו ללימודי קריינות רדיו?

קריינות רדיו, זה אחד מהמקצועות המרתקים והמאתגרים שישנם בתחום התקשורת. אם יש לכם תחושה שהתחום הוא מעניין אתכם ואתם יכולים להצליח בו. יש הרבה תחומי לימוד הקשורים בקריינות רדיו כמו לימודי שדרנות, עיתונות משודרת, עריכה מוסיקלית, כתבת שטח, דיבוב ועוד. במהלך קורס לימודי קריינות רדיו, תלמדו את כל הנושאים האפשריים בתחום. בסוף הקורס ללימודי קריינות רדיו, תוכלו לגשת לאודישנים עם דוגמאות מהקלטות שלכם שהם בעצם שייכות לתיק העבודות שלכם. ישנן שתי אפשרויות בהן תוכלו ללמוד לימודי קריינות רדיו. האפשרות הראשונה היא לימודי קריינות לתואר ראשון באוניברסיטה שהוא בעצם חלק מלימודי התקשורת, או במסלול מקוצר באחת המכללות הידועות כמו למשל מכללת גבע בה מלמדים באופן יסודי את לימודי קריינות הרדיו, יש לציין כי מכללת גבע היא מהידועות בתחום ובעלת וותק של שלושים שנה וממנה יצאו הקריינים המפורסמים ביותר בארץ כמו: דידי הררי, אושרת קוטר ועוד רבים מפורסמים אחרים.

מה לומדים בלימודי קורס קריינות ואיזו תעודה מקבלים?

לימודי קריינות רדיו, הם לימודי תעודה שבסיום הלימודים תוענק תעודת קריין רדיו לבוגרי הלימודים. חוץ מקריינות הרדיו, ניתן להשתלב גם במקצועות הרדיו האחרים כמו עריכה והפקה של תכניו רדיו, טכנאות בסיסית, קריאת טקסטים, עריכה מוסיקלית, דיקציה, אינטונציה ועקרונות ההגשה של תכניות רדיו שונות. רוב הקורסים ללימודי קריינות רדיו, מציעים שילוב של לימודי תיאוריה יחד עם התנסות מעשית של ממש באולפני הרדיו.

           ליצירת קשר לחץ  כאן

ייעוץ והכוונה למצטיינים.
הקורס מוכר כגמול השתלמות.