לימודי קריינות

קריינים ברדיו או בטלוויזיה, חייבים להיות בעלי יכולת אלתור בזמן אמת. קריינים חייב להיות להם ידע והשכלה על מנת להבין את מה שהם מקריאים אם ברדיו או אם בטלוויזיה. הרבה קרייני רדיו וטלוויזיה, הפכו במשך הקריירה שלהם למראיינים בתכניות בידור ואקטואליה גם ברדיו וגם בטלוויזיה, במיוחד בזכות זה שהם יכלו לאלתר ולדובב את המרואיינים שלהם. מי שחושב ללמוד קורס קריינות כדאי שילמד במכללות הטובות ביותר כמו למשל מכללת גבע. מטרת הקורס במכללת גבע, היא להקנות מיומנות למשתתפי הקורס כמו בסיס טוב לקריאה נכונה של הטקסטים והגשתם מול מצלמות הטלוויזיה ולגרום לכל משתתף בקורס הקריינות באמצעות כישוריו האישיים להגיע לרמה בסיסית של הגשה בתקשורת האלקטרונית.

מהי תכנית הקורס במכללת גבע וכמה זמן הם נמשכים?

תכנית הקורס היא ללמד את המשתתפים על מנגנון הקול, תיבת התהודה, פיתוח קול, הרפיה, שליטה בנשימה ומניעת ליקויים במהלך הקריינות עצמה. בהמשך הקורס ילמדו המשתתפים קריינות בעלת דיבור שוטף, הגשה קלה, קריינות חדשות, ראיון קריאה אמנותית, פרסומות והגייה נכונה של מלים בלועזית. מי שמעוניין ללמוד ת מקצוע הקריינות בצורה הטובה ביותר כדאי שילמד במכללת גבע, זו המכללה הוותיקה ביותר בתחום הקריינות. המכלל מקפידה על רמת לימודים גבוהה ובין בוגרי מכללת גבע שהיום הם שדרנים ידועים נמנים: דידי הררי, אורנה בנאי, אושרת קוטלר ועוד. לימודי הקריינות, נמשכים כשלושה חודשים שההתמקדות בלימודים היא כמה שיותר אימונים כך שהתלמיד ייצא מקורס הקריינות עם הרבה ניסיון והכלים הדרושים להצלחתו במקצוע. כל תלמיד יוצא מהקורס עם תיק עבודות מרשים, כך שיעזור לו להתקבל לעבודה במקצוע הקריינות.

קריינות חדשות

מקצוע הקריינות לחדשות, נחשב לאחד מהמקצועות הקשים בענף הקריינות, מצד שני, הוא המקצוע המבוקש ביותר בתחום כי הוא יכול להפוך קריין חדשות למראיין בתכניות בעלות רייטינג גבוה כמו תכניות בידור ואקטואליה. כיום גם בתחום הפרסומות דרושים קריינים כמו למשל בסרטונים מוקלטים בעלי נושאים שיווקיים, מידע שונה ועוד. היום בעידן האינטרנט, אנו עדים לאינסוף פרסומות שמעלים את הצורך בקריינות מקצועית ורהוטה. קריין פרסומות זקוק לכושר משחק ממש כמו שחקני תאטרון על מנת לשנות את האינטואיציה על פי התוכן כך שיעביר נכון את המסר הפרסומי.

           ליצירת קשר לחץ  כאן

ייעוץ והכוונה למצטיינים.
הקורס מוכר כגמול השתלמות.